Cabal-Doom Forum

Register/Inregistrativa !

Join the forum, it's quick and easy

Cabal-Doom Forum

Register/Inregistrativa !

Cabal-Doom Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cabal-Doom Forum !



+12
BlackWhite
xDoryx
AlinRoTm
xXR3dS0ulXx
Adryanoo
slipknotever
50Cent
Roby
e_galati_progresul
carasuauriu
Dew
NightSoul
16 posters

    [GFX]For Dory

    avatar
    BlackWhite


    Mesaje : 12
    Puncte : 24550
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 2010-12-11

    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  BlackWhite Sun Dec 12, 2010 12:55 am

    ce marfa sunt pozele :X
    avatar
    TheRawl


    Mesaje : 31
    Puncte : 24272
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 2011-02-10

    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  TheRawl Fri Feb 11, 2011 2:55 am

    Mai mai mai , slipknot arata si tu putina maturitate . . . slabe sanse dar totusi arata-ne !
    Te bagi in discutii fara sens si cauti cearta
    Darkyow
    Darkyow


    Mesaje : 14
    Puncte : 24524
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 2010-12-18
    Localizare : at home xD

    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  Darkyow Wed Feb 16, 2011 11:56 pm

    bv Dew ai o mentalitate de 20 ani \m/ si ce-i care au sarit aici la harță ( scurt pe doi Fack ya !) are dreptate baiatul ce sign is alea vere ? facute in paint? =)))) un font pus pe un wallpaper de pe google , van gogh (NightSoul) omul vrea doar sa te ajute numai fii asa de speriat nene ... cat pic-ul facut de tine cu we are rock ma dat naibii =)))))) u mean we Rock or This private server rocks !...take some notes dude !
    NightSoul
    NightSoul


    Mesaje : 222
    Puncte : 25310
    Reputatie : 14
    Data de inscriere : 2010-09-08
    Varsta : 28
    Localizare : Romania, Fagaras

    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  NightSoul Thu Feb 17, 2011 12:13 am

    Darkyow wrote:bv Dew ai o mentalitate de 20 ani \m/ si ce-i care au sarit aici la harță ( scurt pe doi Fack ya !) are dreptate baiatul ce sign is alea vere ? facute in paint? =)))) un font pus pe un wallpaper de pe google , van gogh (NightSoul) omul vrea doar sa te ajute numai fii asa de speriat nene ... cat pic-ul facut de tine cu we are rock ma dat naibii =)))))) u mean we Rock or This private server rocks !...take some notes dude !

    nu e treaba ta sa comentezi, asta am facut-o doar asha, pana imi aminteam cum faceam unele chestii la PS, celelalte 2 wallpapers nu spune k sunt luate de pe google :-j , macar de nu ai mai comenta atata

    (PS: fa si u un wallpaper, sig, banner sau altcv, si dupa mai vb Wink...apropo, nu sti nici sa faci deosebirea intre un wallpaper si un signature =)) si te crezi atat de tare ) Rolling Eyes
    Kira
    Kira


    Mesaje : 20
    Puncte : 24245
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 2011-02-12
    Varsta : 29
    Localizare : Bihor

    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  Kira Thu Feb 17, 2011 12:57 am

    #Close thread req. Astia deja au inceput o serie de off-topic aici; va rog sa va trimiteti pm-uri, nu mai spamati pe un alt thread daca nu are nici o legatura cu subiectul care trebuia sa fie dezbatut.
    Darkyow
    Darkyow


    Mesaje : 14
    Puncte : 24524
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 2010-12-18
    Localizare : at home xD

    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  Darkyow Thu Feb 17, 2011 6:54 pm

    NightSoul wrote:
    Darkyow wrote:bv Dew ai o mentalitate de 20 ani \m/ si ce-i care au sarit aici la harță ( scurt pe doi Fack ya !) are dreptate baiatul ce sign is alea vere ? facute in paint? =)))) un font pus pe un wallpaper de pe google , van gogh (NightSoul) omul vrea doar sa te ajute numai fii asa de speriat nene ... cat pic-ul facut de tine cu we are rock ma dat naibii =)))))) u mean we Rock or This private server rocks !...take some notes dude !

    nu e treaba ta sa comentezi, asta am facut-o doar asha, pana imi aminteam cum faceam unele chestii la PS, celelalte 2 wallpapers nu spune k sunt luate de pe google :-j , macar de nu ai mai comenta atata

    (PS: fa si u un wallpaper, sig, banner sau altcv, si dupa mai vb Wink...apropo, nu sti nici sa faci deosebirea intre un wallpaper si un signature =)) si te crezi atat de tare ) Rolling Eyes

    cum sa nu fie treaba mea ? e democratie am dreptul la cuvant copile !!!! mai lasa calculatorul mai iesi afara ! deschide TV-ul , citeste un ziar ... viata nu inseamna numai cabal ! vai mama ce duma ai scos si tu ... 1 la mana , 2 nu ai cei 7 ani de acasa , eu in mod normal stiam ca atunci cand ti se da o parere , un sfat , o indrumare nu esti obligat sa o si aprobi dar civilizat si normal ar fi sa multumesti nu sa-l iei pe sus pe ala - ca stai , cum ? bagami-as...3 la mana repeti ca un papagal replica altuia , pentru ca nu esti in stare sa creezi sau sa dai o replica , ironica sau sarcastica singur...4 la mana dupa cum ti-am zis si sus fiecare are gusturile lui si am dreptul sa-mi expun parerea direct si indirect atata timp cat este civilizat si onest ... 5 la mana hai ca iti zic eu o replica tare Smile Apropo te cam bate limba romana 2 cuvinte cred ca (subliniez cred ca tu intelegi numai ce vrei) ai scris corect lol =))) dar na toti repetentii intra si ei la liceu li s-a facut celor din guvern frica ca se inchid liceele...Amin. xD

    atentie am scris cuvinte nu prepozitii =))) si nici alea toate nu's corecte ..."haules baules she fashe r0man4 cu limba jarg0an3l0r c0c4lareshti"
    NightSoul
    NightSoul


    Mesaje : 222
    Puncte : 25310
    Reputatie : 14
    Data de inscriere : 2010-09-08
    Varsta : 28
    Localizare : Romania, Fagaras

    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  NightSoul Fri Feb 18, 2011 10:55 pm

    ai' mai du-te mah, nu am venit cu chef de cearta lol Smile) ... si eu imi exprimam opinia fata de replica ta Wink ... [si app, sunt in a 2-a clasa la cel mai bun liceu din orash :-j] ... nu inseamna ca dak te crezi tare, este asha ^^ .

    (PS: la pc nu am timp sa stau mane, in vacanta doar , in rest dak nu e cv important, adik dak as fi staff pe vreun srv si trb neaparat stau, dar acum nu. So...u comentezi si dupa te gandesti Shocked ... Good luck! nu mai continui discutia asta k deja m-am plictisit de tine :-j, nu ma aleg cu nik dak ma cert, din contra, facem stam, deci .... ) What a Face
    Darkyow
    Darkyow


    Mesaje : 14
    Puncte : 24524
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 2010-12-18
    Localizare : at home xD

    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  Darkyow Sat Feb 19, 2011 1:40 am

    NightSoul wrote:ai' mai du-te mah, nu am venit cu chef de cearta lol Smile) ... si eu imi exprimam opinia fata de replica ta Wink ... [si app, sunt in a 2-a clasa la cel mai bun liceu din orash :-j] ... nu inseamna ca dak te crezi tare, este asha ^^ .

    (PS: la pc nu am timp sa stau mane, in vacanta doar , in rest dak nu e cv important, adik dak as fi staff pe vreun srv si trb neaparat stau, dar acum nu. So...u comentezi si dupa te gandesti Shocked ... Good luck! nu mai continui discutia asta k deja m-am plictisit de tine :-j, nu ma aleg cu nik dak ma cert, din contra, facem stam, deci .... ) What a Face

    asta nu e cearta amice, ci doar iti explic unele lucruri de baza care ar trebui sa le ai inca din clasa a-7-a daca ma gandesc bine sau chiar a-6a ... iar eu de ce m-am luat de tine? hai sa-ti explic dupaia poate crezi ca am ceva cu tine Smile nimeni nu va fi niciodata perfect in ceva si ori ce sfat ti-ar da cineva nu esti obligat sa il si asculti sau sa aprobi ...dar nici frate sa il iei la 11 si sa lasi un coment ca pfoai "mancați-aș" tu zmeul zmeilor nu accepti sfaturi de la orice deseuri ... ee cam asa a iesit si inca ceva si am incheiat daca esti la cel mai bun liceu si ai invatat cu adevarat sa ajungi acolo (invatat nu tocit ca e o mare diferenta) ar fi bine sa pui si in practica Smile eu doar iti dau un sfat ptr ca esti mic si inca ai timp sa te indrepti , apropo "du-te" se scrie dute xD
    avatar
    alex90


    Mesaje : 4
    Puncte : 24236
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 2011-02-11

    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  alex90 Sat Feb 19, 2011 4:47 am

    Paint not Photoshop xD

    Sponsored content


    [GFX]For Dory - Page 2 Empty Re: [GFX]For Dory

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:05 pm