Cabal-Doom Forum

Register/Inregistrativa !

Join the forum, it's quick and easy

Cabal-Doom Forum

Register/Inregistrativa !

Cabal-Doom Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cabal-Doom Forum !



2 posters

    Florin Basaga

    xXR3dS0ulXx
    xXR3dS0ulXx


    Mesaje : 96
    Puncte : 24696
    Reputatie : 9
    Data de inscriere : 2010-12-05
    Localizare : galati

    Florin Basaga Empty Florin Basaga

    Post  xXR3dS0ulXx Sun Dec 05, 2010 10:04 pm

    1)Nume:Florin
    2)Nick joc:Deocamdata astept sa descarc clientu .DAr o sa`mi pun : xXR3dS0ulZXx
    3)Varsta:14 Ani
    4)Experienta k [EM] : Am exp deoarece am mai fost si pe alte sv de cabal..
    5)Dc vreti sa deveniti [EM]?: Eu vreau sa devin [EM] Pt ca imi place sa fac eventuri..si nu vreau sa ma laud dar ma pricep.. Smile
    6)Ce decizie luati daca prindeti un player folosind cheaturi?:Cand vad un player folosind cheat fac ss si ii dau lu dory.ori ma duc pe forum la raport hacker,sau anunt un gm sau admin dak e on.
    7)Daca un player va cere iteme ce faceti?:Dak cnv imi cere iteme ii zic ca nu pot da..si sa se duca la lvl si farm..serverul este fun asa ca iti poti lua iteme de la NPC ..asta numai dak strangi bani ..
    8)Daca un player va solicita pentru alte probleme cu ce ii raspundeti? : L`as intreba ce probleme are,in legatura cu ce,si voi vedea ce pot face pt el.
    9)Minim 30 posturi pe forum!Surprised sa am mai mult de 30 dar deocamdata sunt la inceput .abia am facut acc .
    10) Id YM -floryn_master_sro@yahoo.com
    Smile
    xDoryx
    xDoryx
    Admin
    Admin


    Mesaje : 56
    Puncte : 25554
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 2010-06-08

    Florin Basaga Empty Re: Florin Basaga

    Post  xDoryx Sun Dec 05, 2010 10:21 pm

    Deci esti la inceput... nici nai jukat?? si vrei em?rolling on the floor o Sa fac eu anuntz in game cand fac recrutari ptr staff...acum bucurate de game!!
    nici nai 30 post!Deci sa fii pe faza cand o sa fac recrutari Razz multa bafta coool

      Current date/time is Sun May 19, 2024 4:07 pm